KONST / Litografier / Färglitografi 7562396
nr 756 2396
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), 42/46, signerad, bladets mått: 31x42
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:49:33
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen